VAVELA COFFEE

HAKKIMIZDA

Amacımız, Türk kahve kültürünü hem ülkemizde hem de dünyada en üst seviyeye taşımaktır.

 

Espresso‘dan Filtre Kahve’ye Sahlep‘ten Sıcak Çikolata‘ya kadar geniş ürün yelpazesi ile ürünlerini en kaliteli şekilde üretmektir. Vavela Kahvesi; Çiğ kahve çekirdeği, temin edilmesinden odun ateşi ile çalışan kavurma makinesinde kavrulmasına, öğütülmesine ve paketlenmesine kadar tüm aşamalarında en son teknoloji ile kurulmuş tam otomatik sistemde işlenmektedir.

 

Hasatın en verimli olduğu dönemlerde dünyanın çeşitli yerlerinden en kaliteli çekirdekler uzmanlar tarafından özenle seçilerek ithal edilmektedir. Çiğ çekirdekler ürün işleme sürecine alınmadan önce labaratuvar şartlarında kalite güvence ekibi tarafından analizleri yapıldıktan sonra üretime verilir.

 

Ürünlerimizin tümü objektik tadım panellerinin göstergesinde uzman bir ARGE ve Kalite ekibininözverili çalışmalarıyla hazırlanmaktadır. Lezzet ve teknolojisiyle daha ilk yudumdan fark edilen VAVELA kalitesi. Kahve tutkunlarının vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Kullanıcı Yorumları

Değerli kullanıcılarımızdan gelen bazı yorumları yan tarafta bulabilirsiniz.

Son zamanlardaki en favori kahvem bu, muhteşem bir tadı var.
A** E** E** 31 Temmuz 2023 Filtre Kahve - Ground Blend
Süper, düzgün kullanım ile moka potta krema alabildim. Dengeli bir kahve, hem sütle hem kendi başına tüketmeye açık.
E** K** 28 Temmuz 2023 Espresso - Premium Blend
2. kez sipariş verdiğim bir ürün, tadı paketlemesi vs her şeyiyle çok güzel çok severek kullanıyoruz. Yanında gönderilen hediye kahve için teşekkür ederiim 🙂
D** Ö** 25 Temmuz 2023 Espresso - Premium Blend
Ben tam bir kahve müdavimiyim. Klasik en çok bilinen Türk kahve markasını kullanıyordum tesadüfen bu marka ile tanıştım. Tadı ve kokusu muhteşem artık devamlı bu markadan alacağım. Ayrıca satıcı da dürüst bir firma olduğunu ispatladı.
G** Ç** Y** 22 Haziran 2023 Türk Kahvesi - Geleneksel