Vavela Kahvesi, Türk kahve kültürünü en üst seviyeye taşıma amacıyla geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Espresso’dan Filtre Kahve’ye, Sahlep’ten Sıcak Çikolata’ya kadar birçok ürünü kaliteli bir şekilde üretir. Çiğ kahve çekirdekleri, dünyanın çeşitli yerlerinden özenle seçilerek uzmanlar tarafından ithal edilir ve en son teknoloji ile tam otomatik sistemde işlenir.

Hasatın en verimli olduğu dönemlerde dünyanın çeşitli yerlerinden en kaliteli çekirdekler uzmanlar tarafından özenle seçilerek ithal ediliyor. Çiğ çekirdekler, ürün işleme sürecine alınmadan önce kalite güvence ekibi tarafından laboratuvar şartlarında analizleri yapılarak üretime verilir.

Vavela Kahvesi’nin çiğ kahve çekirdekleri, odun ateşi ile çalışan kavurma makinesinde kavruluyor, öğütülüyor ve paketleniyor. Tüm aşamalar, en son teknoloji ile kurulmuş tam otomatik sistemde gerçekleştiriliyor. Ürünler, objektif tadım panellerinin göstergesinde uzman bir ARGE ve Kalite ekibi tarafından özverili çalışmalarla hazırlanıyor.

Vavela Kahvesi, lezzet ve teknolojisiyle daha ilk yudumdan fark edilen bir kalite sunmayı hedefliyor. Uzmanlar tarafından özenle seçilen en kaliteli çekirdeklerden üretilen kahveleri, kusursuz tat ve aroma deneyimi sunmak için özenle işleniyor. Bu nedenle kahve tutkunlarının vazgeçilmezi olmayı amaçlıyor.

Sepetinize eklemek istediğiniz ürünün hemen yanında bulunan “Sepete Ekle” butonunu kullanarak veya “Hemen Satın Al” butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş sürecini başlatmak için, Sepetim sayfasında bulunan “Satın Al” butonuna tıklamalısınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresi de girdikten sonra siparişinizle ilgili tüm detayları görüp, ödemenizi kredi kartınız ve banka kartlarınız ile güvenle yapabilirsiniz

Bu aşamada tüm bilgileriniz 128-bit SSL güvenliği altında olacaktır.

Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz. Tüm şehirlere en geç 1 – 3 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır.

Web sitemizin en yukarısında yer alan “Kargo Takip” sayfasına tıklayarak veya Hesabım menüsü altındaki “Kargo Takibi” linkine tıklayarak siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Bu işlemleri yapabilmek için sitemize mutlaka üye olmanız gerekmektedir.

Evet, ödeme altyapımızı destekleyen iyzico ile tüm kredi kartlarınızla taksitli alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.

Kalite, hijyen ve tazeliğin büyük önem taşıdığı Vavela Coffee ürünleri titizlikle paketleniyor. Ancak taşımadan kaynaklanabilecek sorunları engellemek amacıyla, siparişinizi kargo şirketinden teslim almadan önce sipariş verdiğiniz ürünleri kontrol etmenizi rica ediyoruz. Hızlı bozulan ürünler, gıda ürünleri, tek kullanımlık ürünler nitelikleri itibariyle iade edilemeyecek ürünlerdir ve bu ürünlerde Alıcı’nın iade hakkından yararlanması mümkün olmayacaktır.

Bozuk, açılmış, yırtılmış ambalajlı ürünlerimizi veya kırık, hasarlı olduğunu fark ettiğiniz ürünleri teslim almadan kargo şirketine iade etmeniz gerekiyor. Kargo şirketi ücretsiz olarak kapıda ürünleri teslim alıp tarafımıza teslim edecek, siz ayrıca bir ücret ödemeyeceksiniz.

Yukarıdaki sorularda aradığınız sorunun cevabını bulamıysanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.